Zamów przez Internet - Ustalenie numeru Księgi Wieczystej.
Wyszukiwanie ksiąg wieczystych po adresie.
Ustalanie numerów ksiąg po numerze działki.
Koszt usługi 62 zł.
Krótki czas oczekiwania na numer księgi wieczystej.
Wysoka skuteczność wyszukiwania.ELEKTRONICZNY NUMER KSIĘGI WIECZYSTEJ.
Usługa ustalenia numeru Księgi Wieczystej.
Treść ksiąg wieczystych przenoszona jest do systemu Elektronicznych Ksiąg Wieczystych (EKW). Proces przepisywania treści starych kw do bazy nazywany jest migracją ksiąg wieczystych. Migracja ksiąg wieczystych powoduje, że dotychczasowy numeru księgi wieczystej zostaje rozbudowany o kod wydziału Sądu i liczbę kontrolną a czasami nadawany jest nowy numer księgi wieczystej. Właściciel wpisany w księdze wieczystej nie jest informowany o procesie migracji jego księgi toteż czasami zachodzi potrzeba ustalenia elektronicznego numeru zmigrowanej księgi wieczystej.

Jak zamówić ustalenie numeru księgi wieczystej ?
W celu zamówienia usługi pozyskania numeru elektronicznego należy przez Internet wypełnić i wysłać poniższy formularz zamówienia podając niezbędne dane właściwej nieruchomości pomocne będzie także imię i nazwisko właściciela.

Realizacja zamówienia i ponoszone koszty.
Za wyszukanie i ustalenie jednego elektronicznego numeru pobierana jest opłata w wysokości 62 zł. Opłata wnoszona jest przez zamawiającego po wyszukaniu nr księgi wieczystej. Opłata za ustalenie uiszczana jest na konto bankowe przelewem. Proces ustalenia wymaga wizyty pracownika w Sądzie Wieczystoksięgowym. Zalecamy składanie zamówienia na ustalenie numeru wyłącznie w przypadku gdy jest pewność, że księga została założona. Usługa realizowana jest wyłącznie w dni robocze.

Ustalenie numeru nie jest równoznaczne z zamówieniem odpisu księgi wieczystej. Do zamówienia odpisu przygotowany jest formularz zamówienia, w którym trzeba wpisać numer zamawianej księgi.

Czas realizacji zamówienia wynosi do 48h (dni robocze). Gdy numer księgi zostanie ustalony zamawiający otrzyma na podany w poniższym zamówieniu adres e-mail dane do przelewu za podanie nr księgi wieczystej. Gdy środki pojawią się na koncie numer księgi zostanie wysłany na adres e-mail zamawiającego.
DANE DO USTALENIA NUMERU KSIĘGI WIECZYSTEJ:
OSOBA KONTAKTOWA:
Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin serwisu zazi.waw.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowychWyślij zamówienie na ustalenie numeru księgi